Агрономічний супровід
4 група продуктів для підвищення рентабельності агробізнесу
кнопка
Previous
Next

Early-season Sale

Создание Агродинамика в Украине

Чеська науково-дослідна група, що займається вивченням ефективності ведення сільського господарства за допомогою різноманітних сучасних продуктів, прийняла рішення акумулювати не тільки досвід своєї дослідницької діяльності, а й реалізувати цей досвід в лінійці продуктів для живлення, стимуляції і захисту рослин.

У підсумку, в Чехії була створена компанія, яка акумулюватиме, об’єднуватиме, оброблятиме і оптимізуватиме максимум передового Європейського та світового досвіду з метою створення оптимального портфеля продуктів, як власних розробок, так і розробок інших передових компаній, для сільськогосподарського виробництва, з огляду на можливість впливу на найрізноманітніші і мінливі фактори навколишнього середовища, для захисту генетичного потенціалу рослини, – тобто в повному контакті з Динамікою поля!

Так було прийнято рішення заснувати компанію, основне завдання якої – робота з динамікою поля клієнта – «АгроДинаміка», з основною ідеєю – «Динаміка Вашого поля – це Динаміка Вашого прибутку».


Чеська компанія «АгроДинаміка» із задоволенням запрошує в свій проект передові наукові та виробничі компанії, основною вимогою до яких є передовою науковий досвід, робота з новинками ринку практично «з лабораторії» і високу якість пропонованої продукції!


З 2017 року в портфелі компанії буде представлена торгова марка «ФоліГрін», яка буде вироблятися на потужностях компанії «Квадрат» за технологією і рецептом Чеської компанії «АгроДинаміка».

Early-season Sale

Choose your surfboard now!

From $199 Sale-off this week only.